איזה אישה מעדיפים הגברים

cute_manלכל גבר יש את החלומות שלו לגבי האישה האידיאלית כאשר לא תמיד הרצוי עונה לכללים של התאמת מזלות. הגבר המודרני רוצה אישה שאיתה הוא יוכל לחוות כל מני חוויות ו תענוגות, להחצין את תשוקתה, להיות פעילה, יוזמת, שתהיה לה נתינה באותה מידה שיש לו, להיות מקורית, לדעת לחדש ולשנות, לבקש דברים שהיא חושקת בהם, ולשאוף להבין מה הגבר רוצה. עם זאת,  בסוף הגבר רוצה שהאישה תישאר צנועה. לגבר נמאס לו להיות רק הוא הצד הפעיל, שרק הוא ייזום יוזמה, ורק הוא יוביל כל משחק ארוטי.

זה באמת מתיש. היום, הגברים יודעים שהם צריכים להיאבק יותר, כדי למצוא את התאמה זוגית. הם גם יודעים שלנשים היום יש ציפיות יותר מן החיים מאשר בעבר. אבל זה לא משנה מה שגבר מחפש באישה. בשורה התחתונה גבר רוצה אישה תהיה רק שלו, שהוא יכול לסמוך עליה, כי בסך הכל הגברים לא אוהבים להיות לבד. הינה כמה דברים הקשורים להתאמת מזלות, שיעזרו באופן כללי, אולי, למצאו את האישה האידיאלית.

 

 


 

מזל טלה: הטלה מעריץ מגוון רחב של נשים. אבל, התאמה זוגית המושלמת ואלה המגיעות ללבו הן הנשים עם אישיות, שיודעות איך להחזיר לו זה ויש להן את האומץ ואת הרפתקנות המשתווים לשלו.

מזל שור: עבור מזל שור היופי הגופני הוא החשוב. וזה אומר לא מידה 0. הוא אוהב נשים חושניות ושאוהבות סקס. נשים אינטלקטואליות הן לא עושות אליו רושם.

מזל תאומים: על פי התאמת מזלות, לא משנה כמה האישה יפה, אף אישה לא תכבוש את הלב אם קודם היא לא תרתק אותו עם השכל שלה.האינטליגנציה, ההומור ושיחה מעניינת הם ברשימת האינטרסים שלו. היא צריכה "לשחק" בו ושתהיה קשה להשגה…

מזל סרטן: הוא נמשך לנשים הגורמות לו תחושה של יציבות, מסירות ואהבה אימהית. אישה שובבה מדי או יותר מדי מהירה תגרום לו להרגיש לא בטוח. הוא צריך להרגיש שהוא סומך עליה תמיד ולטווח ארוך.

מזל אריה: תמיד הוא ישים עין לאישה המושכת את תשומת הלב של כולם סביבה, אלגנטית ושונה. במקביל היא צריכה להיות מאוד נשית ושתקרין רכות ורעננות. על פי התאמת מזלות, הוא חייב להיות גאה בה, אבל שהוא יהיה במקום הראשון.

מזל בתולה: הוא מבחין בפרטים שגברים אחרים מעדיפים להתעלם מהם. הוא מעריך אישה אשר מצליחה להיות אלגנטית מבלי להגזים. הנשים הבזבזניות ואלה שמבליטות יותר מדי את היתרון הפיזי מרחיקות אותו.

מזל מאזניים: הוא רואה את היופי כמעט בכל הנשים, אבל את זאת שהם רוצים לקחת הביתה צריכה להיות הפיה של הפיות. הוא מעריך את העדינות ואת הנשיות ויפנה גב לנשים גבריות או וולגריות מדי.

מזל עקרב: הוא חווה כל דבר שקשור לאישה כי התאמת מזלות זה משהו חשוב. אבל כדי באמת להתחבר לאחת מהן, היא צריכה לתת לו הרגשה של תמימות, יציבות רגשית ומסירות, לא משנה מה.

מזל קשת: הוא לא אוהב נשים אשר "קושרות" אותו, שנצמדות לצוואר ומסכנים החופש שלו. הוא מעריך אישה עצמאית, חוש ההומור, ישירות מסוימת ובלי רמיזות.

מזל גדי: הוא מעריך אישה אצילה, "גברת". קורות חיים מרשים, כמה קרובי משפחה עם השפעה, הם יתרונותיו בעיניו. למרות שהוא אוהב נשים בסגנון "מקובלות", הוא ילך הביתה עם אחת רצינית ושקטה.

מזל דלי: אי אפשר לדעת, מה באמת מעריך יותר מזל דלי אצל נשים, אבל בטוח את האלטרואיזם, את השכל, ותחושה מסוימת שכל הנשים הן על רגליים שלו הוא אוהב מאד. ההתאמה הנפשית חשובה יותר מאשר ההתאמה הפיזית.

מזל דגים: האישה המרתקת את הדגים היא פרדוקס: גם חזקה, גם יציבה, גם עצמאית, אך גם רגישה, חושנית ואוהבת. ועדיף שהיא תהיה שקטה ולא פטפטנית יתר על המידה.

 

תחזית אסטרולוגית של הזוגיות
zodiac_compatibility_005תחזית אסטרולוגית הינה אחת השיטות הבטוחות והמומלצות ביותר לדעת מה קורה עם התאמת מזלות בעתיד, אך באותה מידה ייתכן ויהיו קיימים

אסטרולוגיה וכוכבי הלכת
אסטרולוגיה וכוכבי הלכתהגיוון אשר קיים אצל מרבית האנשים הינו עצום ואסטרולוגים מסכימים על גלגל המזלות כגורם עיקרי לזה. אנו פוגשים אנשים רבים בעלי

התאמה בין אותם מזלות
zodiac_compatibility_014זוגות אשר לבני הזוג יש מזל זהה, עשויות להיות לפי תיאורית התאמת מזלות זוג מהשמיים או זוג מהגיהינום. יש זוגות השייכים לאותו מזל שהם באמת