איזה מזל יבגוד בך?

 


 

zodiac_compatibility_012איזה מזל יבגוד בך?

התשובה לשאלה "איזה מזל יבגוד בי?" היא "כל המזלות". אבל לפני שאתם בפאניקה, אתם חייבים להבין כי לכל מזל יש ההסתברות הגבוהה לבגוד. מה שהכי חשוב זה להבין מה גורם לכל מזל לבגוד.

יש כמה מזלות, על פי התאמת מזלות, שרוצים לעשות כיף, רוצים לראות ולנסות את מה שאין להם. חלק מהמזלות  פשוט לא מאושרים, עקב מצבם הלא טוב באותה תקופה ותחושת הבדידות וההזנחה. לרבים מאלה שבוגדים יש להם בעיות ביטחון עצמי ומחפשים מישהו שיגרום להם להרגיש יותר אטרקטיביים. וכן, חלק סובלים עוררות כרונית.

ילדי מזל טלה, נכנסים לקטגוריה של המעופפים. הטלאים מרגישים דרך האינטונציה שלהם, צריכים תשומת לב, ובכך נכנסים לקטגוריה של אלה עם בעיות של הערכה עצמית. חיזורים רבים הם רגשיים כי פשוט הם רוצים לראות אם מקובלים. למרות שהם אוהבים לוהטים הם נמלטים מול פיתוים האסורים. הם יכולים עדיין לקחת בחשבון של הבגידה אם בן הזוג לא היה נאמן.

בני מזל שור ידועים בשל הנאמנות שלהם, עם זאת, הם יכולים לבגוד אם בני הזוג אם הם לא נאמנים או קיים חשד של בגידה. אם הם מקבלים מעט מדי תשומת לב, חיבה ומגע זה מוביל אותם לרגשות שליליים. הבגידה משלימה את התחושה של בדידות והזנחה, עבור המזל הכי אוהב ורך של גלגל המזלות.

עבור מזל תאומים, לפי התאמת מזלות, סקס ותשוקה הם לא המניעה לבגידה, אלא ההונאה הרוחנית או שיחות נפש. כמו כן, כאשר בני מזל תאומים מרגישים מוזנחים או בודדים, מחפשים אדם, אשר איתו יוכלו לחלוק תחומי עניין משותפים.

מזל סרטן הוא מזל נוסף המציג נאמנות, שחשוף  לרגשי אשמה, אז המוטיבציה לבגוד אינה גדולה. אם יש להם מערכת יחסים, לעיתים קרובות הם מעורבים סיפורים סבוכים.

מזל אריה משתוקק לרגש. על פי התאמת מזלות גם הוא נכנס לקטגוריה של אלה עם בעיות של הערכה עצמית, בשל הצורך להיות במרכז תשומת הלב. חלקם מטבעם חושבים שהם האוהבים הכי טובים, ומרגישים שהם צריכים להוכיח זאת. הם פגיעים במיוחד במשבר אמצע החיים ונמשכת לאנשים לפחות ב-20  שנה צעירים יותר כדי שירגישו שוב בני הנוער.

יליד בתולה יכולים לבגוד מבחינת רגשית. אנחנו מדברים על הרפתקה נפשית, ולא פיזית. אין צורך לומר הבתולה נחשפת לתחושה חזקה של אשמה. המוטיבציה לבגוד יכולה להיות בגלל שעשה כל מה שאפשרש הזוגיות תעבוד, אבל פונה למישהו אחר בגלל התסכול.

בני מאזניים אוהבים לרצות. לילדי מזל זה יש עקרונות חזקים, אינסטינקטים ברורים לוקחים את המחויבות ברצינות, כך שלא הם לא יהיו בראש הרשימה של הבוגדים. עם זאת, קשה להם לקבל סירוב ויש בהם רצון לפלרטט דבר שעלול להיות מסוכן. מאזניים זקוקים לחיבה ולתשומת לב. הם יכולים ליפול טרף של פנטזיה שימצאו את האהבה האינסופית. לרוב הם לא יקבלו בקלות את הרעיון לבגוד.
העקרב הוא לוהט ומסתורי ויש לו מוניטין רע כשמדובר על נאמנות. עם סקס אפיל חזק, הם מואשמים גם אם בוגדים או שלא. העקרבים נכנסים לקטגוריה של אלה שזקוקים לרגשות חזקים. יש להם תיאבון פיזי חזק ורבים לא יכולים לשלוט בזה. וזו דוגמה של אדם שמבקש לנקום אם בני הזוג בוגדים בו.

מזל קשת נכנס, לפי התאמת מזלות, לקטגוריה של אלו הזקוקים לרגשות חזקים. הוא תוהה אם הוא יכול להיות מישהו אחר, או תהיה אהבה גדולה ותשוקה מהרגע הראשון. רומנטיקן חסר תקנה, שלעיתים קרובות יש לו בעיה כאשר פלרטוט פשוט מוביל למשהו יותר מזה. נכנס לפאניקה כאשר התשוקה גוברת, ולכן מנסה לעשות מה שנכון במערכת יחסים יציבה.

הבעיה של מזל גדי היא ההערכה העצמית כאשר אנו מדברים על חוסר כבוד ואהבה. לפי התאמת מזלות המוסג סקס זאת מילה "מגונה". רוב ילדי גדי מגלים שהדאגות שלהם מובילות להיעלמותה של התחושה של הרפתקה. מזל זה מוצף בהרגשה של אשמה והוא יכול לשלוט על תשוקתו ה"אסורה".

מזל דלי חייב תשומת לב רבה ותהיה לו תחושה זקוקים לו. לעתים קרובות בוגדים בבני מזל זה כי השותפים מחפשים רומנטיקה במקום אחר.

המוטיבציה של ילידי דגים היא שהערכה העצמית. כמו במקרה של אריה, מזל דגים יכול להישאב לתוך משבר גיל העמידה. כאשר הם מבינים שהחיים קצרים, לא רוצים להתבגר שואלים "איפה הקסם?". כמו עקרבים, הדגים נמשכים למסתורין. הוא רומנטי, עשוי להתייחס למשיכה כלפי אדם חדש כיד הגורל.

איך לכבוש את לב של אישה
How to Conquer a Womanאין גבר שלא רוצה לדעת מהי הדרך למשוך כל בחורה על פי התמה בין מזלות. אהבה נוצרת באמצעות התכונות שאליהם כל מזל מתחבר או מעריך אצל

מי הכי גבר?
zodiac_compatibility_015ישנם מעט התאמת בין מזלות בהן הגברים מתאימים להיות גברים "אלפא". הם שולטים, בדרך זו או אחרת, על כל הגברים האחרים של גלגל המזלות

איזה מזל יבגוד בך?
zodiac_compatibility_012התשובה לשאלה "איזה מזל יבגוד בי?" היא "כל המזלות". אבל לפני שאתם בפאניקה ותחשבו על התאמת מזלות, אתם חייבים להבין כי לכל מזל יש ההסתברות הגבוהה לבגוד. מה שהכי חשוב זה