דרכים להערכה התאמת בין מזלות

 

 

zodiac_compatibility_013דרכים להערכה התאמת בין מזלות

אומרים ש"ניגודים נמשכים". . כן, אבל גם אומרים ה" דומים מתווספים". פסיכולוגית הנישואין המדעית מחזיקה בדעה כדי להיות זוג מאושר, שעלינו למצוא בן זוג מתאים או מתאם.

הקונפליקטים יתרבו והמשברים רק מתחזקים. ככל שבני הזוג דומים יותר, תוחלת החיים ביחד עולה, כמו גם ההסתברות להיות מאושרים.

התאמת זוגית של בני הזוג מתחילה עם התאמת מזלות ולאישיות תפקיד מאוד חשוב, אך התנהגותם עשויה להשתנות במהלך מערכת היחסים.

התאמה פיזית
בני זוג מאושרים היו בערך באותו גיל, עם הבדל ממוצע של 2-3 שנים. האנרגיות המיניות שלהם שוות ערך ומתפתחות יחד. תופעה מעניינת היא העובדה שבני זוג מאושרים אחרי עשר שנים, דומים גם מנקודת המבט הפיזי, כי הם ידעו איך להגיע להרמוניה פיזית, מיניות וחושנית.

התאמת אישיות
האישיות היא הגורם החשוב ביותר בנושא של התאמת זוגית , אבל גם הקשה ביותר לשנות.

האם אתם מסתדרים טוב או קיים רצון הדדי להרגיז ברגעים מסוימים? אם בן זוג אחד רגוע יותר בעוד שהשני כל הזמן מתוח, ייתכן האישיות אינן תואמות.

תאימות חברתית
בן הזוג המתאים ביותר הוא האדם אשר מגיע באותה סביבה סוציו-כלכלית, יש את אותה רמת השכלה, מוצא אתני זהה ושייכים לאותו דת. זה לא אומר שנישואים "מעורבים" לא יכולים להצליח, אבל בני הזוג צריכים להתמודד עם סדרה של קונפליקטים נוספים.

התאמה זוגית

זה בלתי אפשרי לחיות עם מישהו שיש לו ערכים וסדרי עדיפויות לגמרי שונים משלנו, כי, במקרה זה כל אחד ינהל את החיים שלו בנפרד למרות שבאופן רשמי הם זוג. כאן התאמת מזלות חשובה ביותר ואם לא נעשה בדיקה בהתחלת הקשר הזוג יגלה את החוסר ההתאמה בין מזלות לפעמים מאוחר מידי.

 

איך לכבוש את לב של אישה
How to Conquer a Womanאין גבר שלא רוצה לדעת מהי הדרך למשוך כל בחורה על פי התמה בין מזלות. אהבה נוצרת באמצעות התכונות שאליהם כל מזל מתחבר או מעריך אצל

דייט ראשון-כדאי לדעת על כל מזל
Dating and zodiacהדייט הראשון עם אישה נחשב בעבורה וגם בעבורכם כנקודת הזינוק לקראת מערכת היחסים ולא תמיד חושבים על התאמה בין מזלות ברגעים

תחזית אסטרולוגית של הזוגיות
zodiac_compatibility_005תחזית אסטרולוגית הינה אחת השיטות הבטוחות והמומלצות ביותר לדעת מה קורה עם התאמת מזלות בעתיד, אך באותה מידה ייתכן ויהיו קיימים