התאמה זוגית בין אותם מזלות


zodiac_compatibility_014התאמה זוגית בין אותם מזלות

התאמה זוגית עבור זוגות אשר לבני הזוג יש מזל זהה, עשויות להיות זוג מהשמיים או מהגיהינום. אפילו אם אתם אותו דבר, תראו בשותף שלכם גם את החלק הטוב ביותר אך גם את התכונות הכי גרועות שלו. למרות שיש זוגות אשר באופן טבעי מתאימים יותר מאשר זוגות אחרים, בסופו של דבר יהיה תלוי בכם למצוא פתרונות לבעיות.

התאמת מזלות מזל טלה-מזל טלה
כאשר נפגשים שני מזלות אש, לעיתים קרובות זה יוצר פיצוץ! הפרטנרים של מזל טלה, יכולים להיות לא תואמים, אם יאפשרו לדברים להוביל כל הזמן לעימותים. אבל, אם אתם מקבלים השראה מהאימפולסיביות של השני, השותפות תוכל לעבוד.

התאמת מזלות מזל שור-מזל שור
התאמת מזלות של שוורים יכול להיות די טוב, אבל לפעמים יכול להיות משהו די סטטי. אלה שני מזלות אדמה המייצגים יציבות כאשר הם ביחד. כאשר מתעוררות מריבות, בטוח הן מופיעות בגלל הכסף או דבר אחר אשר עלול לגרום לחוסר איזון.

התאמת מזלות מזל תאומים-מזל תאומים
רומן בין שני מזלות תאומים, לפי גלגל המזל, יכול להיות מערבולת של דיונים מלאי תשוקה והרפתקאות. עם זאת, התאמת מזלות במקרה זה, לטווח ארוך, זאת בעיה. ללא משהו יציב שיקשור בניהם, לשניים האלה יש נטייה לסגת כאשר אחד או אחר משתעמם.

התאמת זוגית מזל סרטן-מזל סרטן
התאמת מזלות במקרה זה יכולה להיות, רק אם כל אחד לומד להעריך את העובדה שיש לו שותף רגיש. הרגש יכול לקחת את השליטה במערכת יחסים בין שני סרטנים. כאשר מערכות יחסים ביו סרטן לסרטן כושלות, לעיתים קרובות מסתיימות עם התפרצות של דמעות.

התאמת מזלות מזל אריה-מזל אריה
הקשר בין שני אריות יכול להיות התאמת זוגית לא כל כך מוצלחת כי כל אחד מהשניים חשים צורך לשלוט. מאזן הכוח יכול להשתנות ולעבור מאחד לשני לזמן מה, אך שוויון אמיתי נדיר בשילוב זה. אפשר לאומר שזה חומר נפץ.

התאמת מזלות מזל בתולה-מזל בתולה
התאמת מזלות כזאת  עשויה להיות הזוגיות האידיאלית. לכל אחד מהם יש ציפיות גבוהות מהצד השני. זה יכול לגרום לפעמים לוויכוחים, אבל רוב הפעמים השניים תומכים אחד בשני כדי להיות אנשים טובים יותר. אחד מלטש את השני.
התאמת מזלות מזל מאזניים-מזל מאזניים
עבור זוג מורכב משני מזלות מאזניים התאמת מזלות יכולה לעבוד רק אם שניהם לומדים לבחור הקרבות שלהם. באופן אירוני, כל אחד רוצה הרמוניה, אבל לפעמים הטינה מתפרצת.  בסופו של דבר הכל תלוי במודעות למצב.

התאמת מזלות מזל עקרב-מזל עקרב
למרות ששני עקרבים יכולים להתאהב מהר מאוד אחד מהשני, התאמת מזלות כזאת מההתחלה זה בעיתית כי יהיו מריבות תכופות ומרידות. השניים יכולים לגרום למערכת היחסים לעבוד, אבל תמיד יהיו ויכוחים נלהבים בניהם.

התאמת מזלות מזל קשת-מזל קשת
עבור התאמת מזלות של שני קשתים, אפשר לאומר שזה מאד קשה להישאר ביחד. כל אחד מהם הוא תחרותי ולעיתים קרובות מפחד שהשני מאיים על החופש שלו. למרבה המזל, השניים הם כנים אחד עם השני, דבר אשר יכול להקל על האי התאמת הטבעית.

התאמת מזלות מזל גדי-מזל גדי
היחסים בין שני מזלות גדי יכולים להחזיק מעמד תקופה ארוכה, מפני ששני בני הזוג יודעים האחר צריך חיים גם מחוץ למערכת היחסים. הכבוד עבור העבודה שהם עושים והענקת זמן פרטי אחד לשני לפי התאמת מזלות, זה מאפשר ייצרת קשר המבוסס על ערכים משותפים בין השניים.

התאמת מזלות מזל דלי-מזל דלי
אמנם, לפי התאמת מזלות בין השניים, הם יכולים להיות חברים מאוד טובים. התאמה כזאת המעודדת את החקר של המטרות הפרטיות, וכל זה יכול לגרום לקצת אנוכיות של השותפים במערכת היחסים. שניהם יכולים להתעלם מההיבט הרגשי של יחסים, אם אינם מסוגלים לפתור את הבעיות יחד.

התאמת מזלות מזל דגים-מזל דגים
זוג המורכב משני דגים על פי התאמת מזלות, תואם רק על פני השטח, אבל הם מתכננים דברים ביחד מבלי באמת לממש אותם. בסופו של דבר זה עלול לגרום לאי התאמה. שניהם צריכים לוודא שלא צריכים להקריב את עצמם עד לנקודה שבה הקשר הופך למלא תרעומת.