Skip to content

התאמה בין מזלות במיטה

התאמה בין מזלות במיטההתנהגות הגברים במיטה תלויה במזל של הגבר אבל יכולה להיות שונה מאד מאדם לאדם. גם אם מדובר על אותו מזל כל גבר ייחודי ויש לו תחושות, רצונות וציפיות מערכת היחסים הזוגית שלו. התנהגות במיטה ניתן לראותה כחלק מחוויית הזוגית והאינטימית, והשלמות בין הזוגות בכך היא חשובה. הנה מספר נקודות שעשויות לתרום להתנהגות חיובית במיטה.
התקשורת בזוגיות מאוד חשובה גם במיטה. הגברת אהבה והנחמה דרך מילים וגם דרך מגע ומחוויות חושיות. תקשורת פתוחה היא החומר הבסיסי של זוגיות מוצלחת. דברו על רצונותיכם, חששותיכם ורעיונותיכם בצורה כבודנית ופתוחה. הקשיבו לזהויות השותף שלכם ותחשבו בצרכיו. הקשבה פעילה יכולה לחזור על עצמה גם במיטה.
הוספת רומנטיקה והפתעות לכל יום יכולה להגיע עם רצון להפתיע ולהקפיץ את החיים המיניים. יש מזלות ש יודיעם להביא או למצוא את הפרט הקטן שישדרג את חווית המיטה שלכם. זה יכול להיות הכנסת רעיונות חדשים, שלושה חמימים או פשוט זמן של התענגות משותפת.
חשבו לייצר אינטימיות כי גברים ונשים יכולים להבדיל בין צרכיהם המיניים, וחשוב להבין ולפעול בהתאם. באהבה וגם במיטה הכבוד חשוב בין זוגות, ויש לשמור על יחסים כבודניים ותומכים. התחשבות ברגשות וצרכים הם חשובים. הגברים כמו גם הנשים רוצים להרגיש שהשותף שלהם מתעניין בתחושותיהם. יש מזלות שיודעים ליצור סוג של כבוד זוגי גם במיטה. זה יכול לכלול את כבוד הצלחת השותף, כבוד לרצונותיו, והכבוד המשולם בהתנהגות כבודנית. אווירה של תמיכה וגבורה. זה יכול לכלול תמיכה במטרות וחלומות השותף והעזרה בהגשמתם.
חידוש ויצירתיות יכולים לפתח את האהבה. לפעמים יש לנסות דברים חדשים ולחקות חוויות מיניות חדשות עם הסכמת שני הצדדים. כל זוג הוא עולם ייחודי וכך גם החיים המיניים. יש לדאוג לרמות גיוון והתרחשויות מתמשכות. הניסיון לחדש, לנסות דברים חדשים, ולהתמודד עם התרגשות יכול להעשות לחוויית מיטה מרתקת ומעוררת התרגשות. אפשר לבלות זמן איכות במיטה. זמן משותף איכותי זה לא רק נסיעה יחד, הכנת ארוחה, או פשוט ערב בילוי. מזל טוב במיטה יודע לכבד את חופש הזוגיות ולמסור זמן ומקום לכל אחד להתמקד בעצמו ובצרכיו.

כל התנהגות במיטה יש להתבסס על יחסי אמון, תחושת בטחון, וכבוד זוגי. הכל נעשה בקשר פתוח וכבודני יכול לשפר את חוויית הזוגיות.
בזמן שאנו פונים אל אסטרולוג על מנת שיפרוס בפנינו את מה שטמון למזל שלנו מבחינת העתיד – הן מבחינה זוגית והן מבחינה כלכלית. אחד הדברים שהכי מעניינים אותנו בתור גברים בנוסף לכל הנושא של התאמה בין מזלות, זה מה ההבחנה של המזל שלנו במיטה והאם הסיטואציה עם המזלות השונים משתנה לטוב או לרע.אחד הדברים שרוב האסטרולוגים מנסים להבהיר כאשר פונים אליהם גברים בשאלה מהי ההתאמה האידיאלית עבורם במיטה – שזוהי אינה הבחנה לזוגיות מוצלחת. כלומר יש להפריד באופן מובהק בין התאמת מזלות במיטה לבין התאמה זוגית.
ישנם מזלות אשר ההתאמה תהיה שונה באופן מובהק בין התאמת המזלות במיטה ולבין התאמת המזלות מבחינה זוגית.גברים רבים אוהבים לפנות לאופציה של התאמה של מזלות במיטה עקב הרצון שלהם להיות בטוחים שהם עושים את הבחירות הנכונות גם במיטה.על פי רוב המומחים העוסקים בכל הנושא של הורוסקופ אהבה או אסטרולוגיה – לכל מזל יש העדפה אחרת במיטה והדברים אינם בהכרח זהים להתנהלות של אותו מזל בעניינים האחרים של היומיום.
לכן כאשר אתם בתור גברים מחפשים את בת הזוג בעלת המזל שאמור להתאים לכם בצורה הטובה ביותר במיטה מומלץ לפנות אל איש מקצוע על מנת שיעשה עבורכם את ההבדל בין ההתאמה הזוגית לבין ההתאמה במיטה – ככה תוכלו לקבל את ההבחנה הנכונה ביותר ובו זמנית תהיו מודעים להבדל בין שתי ההתאמות.כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Content | Menu | Access panel