כוכבי הלכת – החמה

 

 

החמה

כוכבי הלכת - החמהמזלות רבים מנסים להעיד על היכולות השכליות והפרקטיות שלנו בתור אנשים. כוכב הלכת חמה – מרקורי מעיד לרוב על כך שהיכולות השכליות שלנו הן מבחינה מעשית והן מבחינת התבטאות, נמצאת ברמה הגבוהה ביותר – ובאופן טבעי אותם אנשים משתדלים להפגין את היכולות שלהם בתחומים השונים.

את ההשפעה הגדולה ביותר של כוכב הלכת מרקורי ניתן למצוא אצל בני מזל סרטן. הסרטן הינו יצור הקשור אל יסוד האדמה וכך גם כוכב הלכת חמה – אשר מזוהה מאוד עם היסוד הזה וכך בעצם נוצר הקשר בין המזל לכוכב הלכת.

בזכות היכולת להפגין ולהקצין ידע חשוב לאותם אנשים אשר כוכב הלכת מרקורי שולט עליהם לבצע התאמת מזלות עם בני או בנות זוג שכליים גם כן. אנשים בעלי אופי שונה משלהם יכולים להיתקל בבעיות או בטענות של חוסר הבנה מצידם. אך שלא תטעו – אותם אנשים יעשו את המקסימום על מנת להשרות אווירה חיובית בכל מקום אליו הם מגיעים.

 


השמש

כוכבי הלכת - השמשאנשים רבים מביאים אל המקומות אשר הם נכנסים אליהם אווירה של כוח, לעיתים זאת יכולה להיות זכות גדולה לקבל את התכונות הללו – אך חשוב מאוד לנתב אותם אל המקומות הנכונים אשר יביאו אל מיטב התועלת מהם. מיותר לציין שמבין כוכבי הלכת בגלקסיה – השמש היא בעצם כוכב הלכת העוצמתי והדומיננטי ביותר מבין כולם, וכך גם המזלות
קרא בהרחבה

 

הירח

כוכבי הלכת - הירחישנם כוכבי לכת ברחבי הגלקסיה אשר משרים אופי מיוחד על המזלות שבהם הם מופיעים. אחת התכונות האציליות ביותר אצלנו בתור מין אנושי זה היכולת לזהות מצוקה של בן אדם ולהגיש לו עזרה או מנגד לזהות את נקודות החולשה שלנו ולנסות לשפר אותם על מנת להפוך אותן לנקודת חוזק.
קרא בהרחבה

 

החמה

כוכבי הלכת - החמהמזלות רבים מנסים להעיד על היכולות השכליות והפרקטיות שלנו בתור אנשים. כוכב הלכת חמה – מרקורי מעיד לרוב על כך שהיכולות השכליות שלנו הן מבחינה מעשית והן מבחינת התבטאות, נמצאת ברמה הגבוהה ביותר – ובאופן טבעי אותם אנשים משתדלים להפגין את היכולות שלהם בתחומים השונים.
קרא בהרחבה

 

נוגה

כוכבי הלכת - נוגהההופעה של כוכב הלכת נגה או בשמו הלועזי ונוס מביאה המון תכונות חיובים אל המזל. אחת הבולטות שבהן זה היכולות להפגין אמפתיה גבוהה במיוחד כלפי הזולת. לא תמצאו סיטואציה בה הם לא ייתנו עזרה לחלש או לאנשים אשר נמצאים במצוקה מסיבה כזאת או אחרת. לעיתים הם אפילו מזהים את המצוקה בטרם ההיווצרות שלה.
קרא בהרחבה

 

מאדים

כוכבי הלכת - מאדיםבכל הנושא של הורוסקופ ואסטרולוגיה כוכב הלכת מאדים, הוא השליט הבלעדי של מזל טלה. רבים מן האנשים אשר עוסקים בתחום של האסטרולוגיה נוטים לייחס אותו דווקא אל היסוד של האש – כלומר אשר להגיד בפה מלא שהתשוקה והרצונות העזים הם אלה אשר מניעים את המזלות בהם הוא מופיע.
קרא בהרחבה

 

צדק

כוכבי הלכת - צדקכוכב הלכת צדק או בשמו הלטיני יופיטר, הוא הגדול ביותר מבין כוכבי הלכת אותם אנו מכירים עד היום. מבחינה חיצונית מדובר באחד מכוכבי הלכת המרשימים ביותר, מצד אחד גודלו השופע אך מצד שני הוא מאוד בוהק וניתן בקלות לזהות אותו על גבי השמיים.
קרא בהרחבה

 

שבתאי

כוכבי הלכת - שבתאימזל גדי הינו קשור מאוד ליסוד הרוח, וכוכב הלכת אשר שולט עליו הוא שבתאי. אנשים רבים אינם מודעים לשמו הלועזי של כוכב לכת זה אשר נקרא גם סטורן – ולכן לעיתים אתם עשויים להיתקל באי הבנה כאשר יחליפו את השמות אך יתכוונו אל אותו כוכב לכת.
קרא בהרחבה

 

אורנוס

כוכבי הלכת - אורנוסאנשים רבים מתקשים להתמודד עם שינויים, בין אם בעבודה או בחיי היומיום. כוכב הלכת אורנוס או בשמו העברי אורון – הוא כוכב הלכת אשר מעיד ומעשיר את יכולת ההתמודדות שלנו עם מצבים שונים אשר לא נתקלנו בהם בעבר. מזלות בהם כוכב הלכת אורון דומיננטי ומשפיע מביאים אותנו לאפשרות של קבלת האחר
קרא בהרחבה

 

נפטון

neptuneהשליט של מזל דגים הוא כוכב הלכת נפטון. כמו לכל כוכב לכת גם לנפטון ניתן שם עברי בעת גילויו – השם הנבחר הוא רהב. מזלות בהם מופיע כוכב הלכת נפטון לרוב הופכים את האנשים אל חולמניים קצת וככאלה אשר אוהבים לפתח תקוות ואשליות – והפגיעה לעיתים עשויה להיות הרסנית מבחינתם בכל הקשור אל התחומים בחייהם.
קרא בהרחבה

 

פלוטו

כוכבי הלכת - פלוטוכוכב הלכת פלוטו הוא כוכב לכת ננסי, אשר עד היום יש כאלה אשר חולקים על היותו כוכב לכת. בכל הקשור אל הורוסקופ ואסטרולוגיה – אין עוררין על ההשפעה שלו בכל הנושא של מזלות והתכונות אשר הוא גורם להם להיות דומיננטיים במזלות השונים. ביחד עם כוכב הלכת מארס, הופך פלוטו להיות השליט של מזל עקרב.
קרא בהרחבה

 

כירון

כוכבי הלכת - כירוןמעצם היותו כוכב הלכת הצעיר והכי פחות וותיק ברחבי הגלקסיה, קשה מאוד להצביע באופן חד משמעי על ההשפעות שכל הנושא של הורוסקופ ואסטרולוגיה מקבלים מכוכב הלכת כירון. הוא התגלה בשנת 1977 ונקרא על שם הדמות מן האסטרולוגיה היוונית אשר היא חצי סוס וחצי אדם.
קרא בהרחבה